ACOUSSION YOGA
Reede õhtul kl 19 ning laupäeva lõunal kl 12 ja õhtul kl 19 on acoussionlased oodatud vabaõhujoogasse! Joogatreener Liis Sildnik aitab kõigil huvilistel ühenduda iseenda ja loodusega. Riietu mugavalt, võta kaasa joogamatt või lina ning soojad sokid ja pleed.

 ACOUSSION CINEMA
Acoussion Cinema’s ehk kinotelgis tulevad näitamisele Danoa Kampe ja TTÜ Filmiklubi lühifilm “Viimane Reede" ning mitmed BFM Baltic Film, Media, Arts and Communication School’i tudengite viimastel aastatel valminud lühifilmid.
 
   BENJI BATUUT
on batuut, millega on võimalik hüpata kuni 9 meetri kõrgusele, samal ajal olles kinnitatud korralikult batuudi külge, mis tagab inimeste ohutuse. Batuudile on oodatud hüppama nii laped kui täiskasvanud.


  PIIBULOUNGE
on stiilne vesipiipulounge. Kvaliteetsed piibud, lai tubakavalik ja oma tööd südamega tegevad asjatundlikud teenindajad muudavad PiibuLounge’i iga piibusõbra meelispaigaks meie festivalil.
 MYSTIC MOON
valmistab ja müüb vääriskividega ehteid, talismane ja amulette. Kõik nende tooted on unikaalsed ja loodud käsitsi looduslikest materjalidest. Pakutakse ka tervendavate kividega ehteid.