HUNGRY KARL
on Karl, Tarmo ja Karl ehk toiduauto (food truck). Nad külastavad erinevaid paiku ning pakuvad maitsvat ja kvaliteetset kehakinnitust. Hungry Karl hindab toidus tooraine värskust ning nende menüü vahetub üritusest lähtuvalt.




 KOLM NUUDLIT
on  aasia toitu pakkuv food truck, mis tegutseb teist hooaega. Nad pakuvad mõnusaid värskeid aasia maitseid ja seda just tänavatoidu stiilis. Menüüst võib suve jooksul leida Pad Thai nuudleid, värskeid Vietnami suverulle, karrisid, suppe, kanasatai vardaid, mango lassit, Bibimbapi ja kindlasti palju muud. Valikus on nii tervslikke ampse kui ka kosutavat comfort foodi. Truckis toimetavad Heleen, Epp, Annely ja Jaan.

  BITE MY BAGEL
pakub miskit, mida siinmail veel kunagi pakutud pole- BAGELID. Bagel ehk meie keeli vesikringel ongi just täpselt kõike seda nagu nimi vihjab. Põneval moel valmistatud saiake, mille vahelt võib leida kõike head ja paremat. Nende menüüst leidub midagi nii liha-, kala- ja magusasõpradele, kuid alati ka miskit mõeldes veganitest sõpradele. Bite my bagel!

  KORILASE KÖÖK
on toit, mis on lihtne ja aus, valmistatud suure hoole ja armastusega. Väärtustades puhtaid maitseid, kasutatakse võimalikult palju kohalikku Eestimaist toorainet - metsast, merelt, põllult.
Nende Köök sõltub hooajast ning oma tegemistes on eesmärk olla võimalikult säästlikud, hoides loodust ning kasutades toorainet maksimaalselt.
Neile meeldivad päris asjad ning teha neid otsast lõpuni ja ise!

   PAULIG COFFEE TRUCK
on ratastel kohvibaar, is toob meisterbaristade käe all teieni Pauligi kohvi oma tuntud headuses.







 VALMIERMUIŽA
on väikepruulikoda Lätis, Valmiera külje all, kus aeglaselt ja hoolega pruulitakse elavat õlut. Kasutatud on kõige paremaid ning kvaliteetsemaid tooraineid, et maitse oleks aristokraatide vääriline. Õlu on pastoriseerimata ning valmistamisel pole kasutatud suhkrut, vaid maitsed on saadud toorainetest, milleks on vesi, linnas, humalad ja pärm.


  FRESKO JÄÄTISEVABRIK
valmistab hoopis teistmoodi jäätiseid. Maitsetest tulvil, mitte liiga magusad, eranditult erilised.
Tooraine on enamjaolt mahe, võimalusel Eestimaine. Neis ei leidu kunstlikke lisaaineid, säilitajaid, värvaineid. Jäätised valmivad otsast lõpuni käsitööna ning sisaldavad vaid mõõdukalt refineerimata suhkrut puuviljade magususe rõhutamiseks. Marjad, puuviljad ja pähklid on  vähetöödeldud - alles on kõik, mis kehale hea.