REEDE, 21.07
15:00, evian lava
 

Tintura on värske kooslus, kelle muusikas põimuvad erinevate maade rahvamuusika, vinüülide krõbin, sämplid arhiivisalvestistelt, hip-hopi rütmid ning rahvapillide kõla. Lühikese tegutsemisajaga on nende lood saanud palju eetriaega raadiojaamades üle Eesti ning esinetud on nii pärimusmuusika festivalidel kui erinevatel klubiüritustel.
Esinemist toetab evian®

REEDE, 21.07
16:15, Kayan Sound lava
 
Markus Robam ehk RObAM on eesti helilooja ja muusik. Ta oli ansambli MID solist ning osales looga Smile konkursil Eesti Laul. Markus on läbinud meistriklassid Itaalia filmihelilooja Maurizio Gabrieli, Itaalia heliloojate liidu juhataja Fausto Sebastiani, helilooja Francois Rossé, jt-ga. Ta on kirjutanud originaalmuusika ERR’i telesaadetele "Kahekõne", "Suud puhtaks”, “Kontakt” jpt, samuti mitmetele teatrilavastustele. RObAM oli ka Eesti Rahva Muuseumi avasürituse helilooja ja muusikaline kujundaja.
Esinemist toetab Kayan Sound

REEDE, 21.07
17:00, evian lava
 

Moskvas tegutseva vene indiebändi Svidanie lood kõnelevad armastusest ja kurbusest, merest ja moest. Nende debüütalbum nägi ilmavalgust möödunud aasta juulis ning see kannab nime, nagu esmaplaadile kohane, "Первое" ("Esimene"). Tuuritatud on nii Ukrainas kui Venemaal, esinetud nii Odessas kui Kirovis.
Esinemist toetab evian®

REEDE, 21.07
18:15, LHV lava
 
Estonian Voices on üks silmapaistvamaid vokaalansambleid nii Eestis kui kogu maailmas. Ansambli koosseisu kuuluvad Kadri Voorand, Mirjam Dede, Maria Väli, Mikk Dede, Rasmus Erismaa ja Aare Külama. Sekstett viljeleb jazzi, folki ja pop-sugemetega á capella muusikat. Esitatakse efektselt läbi komponeeritud muusikat, mis jääb avatuks ka improvisatsioonile. Möödunud aastal valiti Estonian Voices Eesti parimaks jazzansambliks.
Esinemist toetab LHV

REEDE, 21.07
19:00, Valmiermuiža lava
 

Esimese Eesti artistina mainekatel maailmamuusika sündmustel nagu WOMEX, WOMAD jm osalenud ning Ameerikas, Kanadas ja Euroopas kontserte andnud Maarja on tuntumaid Eesti rahvamuusikuid maailmas. Ta on viiuldaja ja laulja, kes kasutades tekstidena rahvaluulet loob luuperi abil minimalistlikku elektroonilise sugemega folkmuusikat. Tänavu võitis ta Eesti Muusikaauhindadel parima etno/folk/rahvaliku albumi auhinna.
Esinemist toetab Valmiermuiža pruulikoda (LV)

REEDE, 21.07
20:15, IMPACT 80/20 lava
 
 
Särav ja armas laulja-laulukirjutaja Lepatriinu loob muinasjutte läbi lüürika ja meloodiate ning kasutades kaasahaaravaid elektroonilisi rütme ja akustilii instrumente. Üle 20 aasta laulnud ja üle 13 aasta muusikat kirjutanud Triinu Paomets on asunud viimasel ajal katsetama looperi ja eletroonilis taustatrackidega ning tõusnud seejärel kohaliku muusikaavalikkuse huviorbiiti. Konkursil Noortebänd 2016 jõudis ta finaali, kus korjas ka ohtralt eriauhindu.
Esinemist toetab Uus turundussaade IMPACT 80/20

REEDE, 21.07
21:00, evian lava
 

Kahekordne Grammy-võitja, kultus-jazzbändi Snarky Puppy pianist Bill Laurance on maailmakuulus multiinstrumentalist, helilooja ja produtsent, kelle The Guardian ristinud "jazzi maestroks". Ta on tuuritanud kõikjal maailmas nii sooloartistina kui suuremates koosseisudes. Oma ülieduka karjääri jooksul on mees esinenud koos rea muusikamaailma supertalentidega nagu näiteks Morcheeba, David Crosby, Salif Keita, Bobby McFerrini, Susana Baca, Laura Mvula, Jacob Collieri, Musiq Soulchildi ja Metropole Orchestraga. Kuid ennekõike on ta tuntud kui fenomenaalse jazzkoosluse Snarky Puppy asutajaliige. Acoussionil astub Bill üles oma suurepärase kvarteti koosseisus.
Esinemist toetab evian®

REEDE, 21.07
22:15, Badoit lava
 
Raplast pärit laulja-laulukirjutaja Mick Pedaja soovib oma muusikaga pakkuda kuulajatele soojust ja rahu. Inspiratsiooni ammutab ta loodusest ja inimestest. Micku muusikat iseloomustab orgaanilisus, voolavus ja kosmilisus. Eesti Muusikaauhinnad 2017 gaalal omistati talle aasta alternatiiv/indie albumi auhind.
Esinemist toetab Badoit

REEDE, 21.07
23:00, evian lava
 
Tänavu Eesti Muusikaauhindadel aasta rockalbumi preemia noppinud ja aasta ansambliks tituleeritud Elephants From Neptune on tänaseks tegutsenud juba seitse aastat ning olnud pea kogu selle aja Eesti rockmuusika lipukandjaks. Need mehed on lihtsalt kosmosest! Täpsemalt Neptuunilt. Ja nad pole mingid suvalised vandid, nad on elevandid!
Esinemist toetab evian®

REEDE, 21.07
00:00, Valmiermuiža lava
 

Pidevalt uute saundide ja uue muusika otsingul Girti tuleb ja tutvustab reede öösel vastu laupäeva acoussionlastele, mida põnevat ja ilusat tal viimastel aegadel on õnnestunud leida. Kindlasti saab kuulda nii mahedat souli, maitsekat hiphopi, maagilist fanki kui ka mõnusat diskot.
Esinemist toetab Valmiermuiža pruulikoda (LV)

LAUPÄEV, 22.07
15:00, Valmiermuiža lava
 
Vaid aastakese tegutsenud indie-folk bänd The Notes on oma lühikese eksistentsi jooksul jõudnud juba kinni panna kõrgetasemelise konkursi Noortebänd 2016 ning jääda kõrva ja silma nii mõnelegi melomaanile. Kõik bändi liikmed mängivad akustilist kitarri ja laulavad, nende muusikat iseloomustavad keerukad mitmehäälsed harmooniad ja innovatiivsus. The Notesi teevad eriliseks kolmehäälsed harmooniad, liikmete omavaheline sünergia ning ausus.
Esinemist toetab Valmiermuiža pruulikoda (LV)

LAUPÄEV, 22.07
16:15, Louis Raison lava
 

Aastal 2002 esimest korda mikrofoni taga üles astunud Reket, kodanikunimega Tom-Olaf Urb on läbi aastate enda sõnaseadmisoskusi sisendanud Eesti räppmuusika skenesse. Reket on tuntud rännumehena, kes õppinud, töötanud ja elanud nii Los Angeleses kui Londonis. Aastal 2015 ilmunud album “Tuule Tee” viis Reketi tuntuse järgmisele tasemele, millele järgnesid nii nominatsioonid E.M.A galal kui auhinnad hiphop.ee aastaküsitluses. Hetkel kuulub Reket kindlasti Eesti populaarseimate hiphop artistide sekka.
Esinemist toetab Louis Raison

LAUPÄEV, 22.07
17:00, evian lava
 
Hiljaaegu ilmavalgust näinud tänavuaastase Eesti Muusikaauhindade alternatiiv/indie albumi võitja Mick Pedaja uue projekti SUMRA debüütalbumi LANIAKEA esitluskontsert toimub Acoussionil. Kogumik sisaldab seitset elektroonilist ambientlugu, mis on põimitud erinevatest kultuuridest kerkinud viisijuppidest kui ka enda salvestatud helidest ning elektroonikast. Albumi valmimisel olid Mickule abiks Aivar Surva trompetil, Uku Kübar trummidel ning José Diogo Neves miksis ja masterdas.
Esinemist toetab evian®

LAUPÄEV, 22.07
18:15, Juku Keskuse lava
 
Festivali ülekaalukalt noorim artist Lucas Christopher on multitalent. Ta näitleb, laulab, teeb aikido't ja mängib trompetit. Vaatamata oma noorele eale on ta sattunud juba korduvalt ka telepurki - Lucas on osalenud nii Laulukarussellis kui Väikestes Hiiglastes.
Esinemist toetab Juku Keskus

LAUPÄEV, 22.07
19:00, evian lava
 
Rake'i tuumiku moodustavad Rahel Ollisaar ja Hyrr Innokent Vainola, rütme lisab trummar Rihard Niinberg. Nende muusika on teraapilise toime ja sõnumiga. Laule juhib kord hoogne, siis jälle rahulikum, ent alati gruuvine rütm, mis pulseerib üldjuhul lihtsates „kaasa nõksumise/õõtsumise” taktimõõtudes. Lugudele lisab vunki souline bass ning värvi kitarrid ja klahvpillid ning seda kõike troonivad Raheli ja Hyrri vokaalid - kord koos, kord eraldi. Paljud ütleksid, et tegemist on popmuusikaga.
Esinemist toetab evian®

LAUPÄEV, 22.07
20:15, HeyDay lava
 

Richard Walters on inglise laulja-laulukirjutaja, kel ilmunud sooloartistina 4 albumit ja 4 EP-d. Tema lood on kõlanud selliste maailmakuulsates seriaalides nagu CSI: Miami, Grey Anatoomia, Kondid, Kurjuse Kannul jt. Laulukirjutajana on teinud ta koostööd nt Dan Wilsoni (Adele, Taylor Swift), Bernard Butleri (Suede, Duffy), Guy Sigsworth'i (Björk, Madonna), Gabrielle Aplini, Apocalyptica, Alison Moyet'i jt-ga.
Esinemist toetab HeyDay

LAUPÄEV, 22.07
21:00, evian lava
 

The Jingles on koostööprojekt kolme Eesti mehe ja siinmail elava austraallase vahel. Nende muusika sünnib elukogemusest ning armastusest bluus-, reggae-, gospel- ja rockmuusika vastu. Ansamblina tuldi kokku 2015. aasta sügisel ning oma esimese singliga "Love a Little Bit" jõuti ka Eesti Laul 2016 poolfinaali.
Esinemist toetab evian®

LAUPÄEV, 22.07
22:15, Badoit lava
 
20-aastane prantsuse lauljatar, laulukirjutaja ja multiinstrumentalist Pomme elab ja tegutseb Lyonis. Sametihäälse tulevikutähe, kelle kontserdid kodumaal juba tänagi kiirelt välja müüakse, repertuaari kuulub nii prantsus- kui ingiliskeelseid palasid, nii originaallaule kui ka covereid. Pomme'i debüütalbum näeb ilmavalgust käimasoleval aastal.
Esinemist toetab Badoit

LAUPÄEV, 22.07
23:00, evian lava
 

Iiris on üks omapärasemaid ja intrigeerivaimaid Eesti artiste. Ta on kogunud mitmeid auhindu Eesti Muusikaauhindadelt. Viimastel aastatel on Iiris resideerunud Londonis, kus lõpetas ülikooli ning andis suurlinnast inspireerituna välja “Hope” EP (2016), millelt pärinev singel “Iridescent Love” jõudis maineka briti muusikablogi The Line of Best Fit 2016. aasta 50 parima loo hulka. Märtsi lõpus avaldas ta duubelsingli “Stranger / Drugs & Money” ning aprillis ja mais oli see Raadio 2-s enimmängitud kodumaine lugu.

LAUPÄEV, 22.07
00:00, Valmiermuiža lava
 

Legendaarne pidudesari, mis tiksunud viimase viie aasta vältel läbi Hoovi, Musta Puudli, Von Krahli, F-Hoone ja veel nii mõnegi armastatud peopaiga, jõuab sel suvel ka Acoussionile. DJ-d Sander Mölder ja Peeter Ehala kostitavad festivalilisi laupäeva öösel melanhoolse, ent kirgliku soulmuusikaga ning panevad nii ühtlasi ilusa punkti kahele pikale festivalipäevale.
Esinemist toetab Valmiermuiža pruulikoda (LV)